top of page

пт, 20 окт.

|

Praha 2

CZ Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky

Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky vám poskytne jedinečnou možnost ponořit se do světa krásy a tvořivosti s květinami.

Registrace je uzavrena
Podívejte se na další akce
CZ Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky
CZ Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky

Время и место

20 окт. 2023 г., 17:00 – 05 нояб. 2023 г., 17:00

Praha 2, Uruguayská 6, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Чехия

Гости

О событии

Název kurzu: Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky

Trvání: 16 dní

Cena: 920 eur

Popis kurzu: Intenzivní kurz floristiky pro začátečníky vám poskytne jedinečnou možnost ponořit se do světa krásy a tvořivosti s květinami. Kurz je navržen pro ty, kteří chtějí začít svou kariéru v oblasti floristiky a nabízí rozšířené znalosti komerční floristiky, evropského a asijského stylu.

Během 16denního kurzu budeme prozkoumávat základy floristiky a postupně se dostaneme k pokročilejším technikám a stylovým prvkům. Naučíte se vytvářet krásné květinové kompozice, které budou zohledňovat nejen estetické aspekty, ale také komerční potřeby. Budeme se věnovat evropskému stylu, který je elegantní a sofistikovaný, a také asijskému stylu, který je známý svou jemností a minimalismem.

Naše zkušené lektory vám poskytnou užitečné rady a techniky a pomohou vám rozvinout vaše dovednosti v tvorbě květinových aranžmá. Kurz je vhodný pro začátečníky bez předchozích zkušeností, kteří mají zájem se seznámit s komplexním světem floristiky.

Připojte se k nám na tomto intenzivním kurzu floristiky pro začátečníky a objevte svůj vlastní tvůrčí potenciál s květinami!

Těšíme se na setkání s vámi!

S pozdravem,

Поделиться

bottom of page